YouTube video

Watch TA3 Live TV from SlovakiaWatch TA3 Live TV from Slovakia

News TV Channel / TA3 is a Slovak private news channel. It started officially broadcasting on 23 September 2001, although its first (special) broadcast was on 11 September 2001 due to the September 11, 2001 attacks.

The headquarters are located in Bratislava, in the Ružinov borough.

Live Stream on official website:

ta3 je spravodajskou televíziou na Slovensku, ktorú na mediálny trh uviedla spoločnosť C.E.N., s.r.o. v roku 2001. Oficiálne vysiela od 23. septembra 2001, prvé mimoriadne vysielanie sa však uskutočnilo už skôr, po šokujúcom útoku na Svetové obchodné centrum v New Yorku.

Stream youtube:

Videos youtube:

TA3 je jedinou spravodajskou televíziou na slovenskom mediálnom trhu. Oficiálne vysiela od 23. septembra 2001. Prvé mimoriadne vysielanie sa však uskutočnilo už 11. septembra 2001 pri príležitosti útoku na Svetové obchodné centrum v New Yorku. TA3 je slobodné médium s nezávislým obsahom a uznávaný zdroj aktuálnych, pravdivých a overených informácii. Na TA3 nájdete profesionálne spracované témy z oblasti politiky, ekonomiky, financií, športu a sfér spoločenského diania a široké spektrum relácii. TA3 je celoplošná televízia, s denným zásahom na 1,2 mil – 1,5 mil. divákov. V roku 2013 a 2014 televízia TA3 získala ocenenie Superbrands SLOVAKIA.
YOU MAY ALSO LIKE:  Watch Kan 11 TV Live TV from Israel

Videos Facebook:

TA3 je prvá spravodajská televízia na Slovensku, ktorú na trh uviedla spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Stream website – Naživo z NRSR:

Rokovanie NR SR online a vysielanie naživo priamo z rokovacej sály.

Subscribe to RSS feed to get the latest updates:

Subscribe to RSS feed
YOU MAY ALSO LIKE: